Atlasīt automašīnu
Rādīt paplašinātu filtru Paslēpt paplašinātu filtru
Meklēt auto
Ielādēt vairāk

WP_Post_Type Object ( [name] => cars [label] => Cars [labels] => stdClass Object ( [name] => Cars [singular_name] => Car [add_new] => Add New Post [add_new_item] => Add new Car [edit_item] => Edit Car [new_item] => New Car [view_item] => View Car [view_items] => View Cars [search_items] => Search Cars [not_found] => No Cars found. [not_found_in_trash] => No Cars found in trash. [parent_item_colon] => [all_items] => All Cars [archives] => All Cars [attributes] => Post Attributes [insert_into_item] => Insert into post [uploaded_to_this_item] => Uploaded to this post [featured_image] => Featured image [set_featured_image] => Set featured image [remove_featured_image] => Remove featured image [use_featured_image] => Use as featured image [filter_items_list] => Filter posts list [filter_by_date] => Filter by date [items_list_navigation] => Posts list navigation [items_list] => Posts list [item_published] => Post published. [item_published_privately] => Post published privately. [item_reverted_to_draft] => Post reverted to draft. [item_trashed] => Post trashed. [item_scheduled] => Post scheduled. [item_updated] => Post updated. [item_link] => Post Link [item_link_description] => A link to a post. [menu_name] => Cars [name_admin_bar] => Car ) [description] => [public] => 1 [hierarchical] => [exclude_from_search] => [publicly_queryable] => 1 [show_ui] => 1 [show_in_menu] => 1 [show_in_nav_menus] => 1 [show_in_admin_bar] => 1 [menu_position] => [menu_icon] => dashicons-car [capability_type] => post [map_meta_cap] => 1 [register_meta_box_cb] => [taxonomies] => Array ( ) [has_archive] => 1 [query_var] => cars [can_export] => [delete_with_user] => [template] => Array ( ) [template_lock] => [_builtin] => [_edit_link] => post.php?post=%d [cap] => stdClass Object ( [edit_post] => edit_post [read_post] => read_post [delete_post] => delete_post [edit_posts] => edit_posts [edit_others_posts] => edit_others_posts [delete_posts] => delete_posts [publish_posts] => publish_posts [read_private_posts] => read_private_posts [read] => read [delete_private_posts] => delete_private_posts [delete_published_posts] => delete_published_posts [delete_others_posts] => delete_others_posts [edit_private_posts] => edit_private_posts [edit_published_posts] => edit_published_posts [create_posts] => edit_posts ) [rewrite] => Array ( [slug] => cars [with_front] => 1 [pages] => 1 [feeds] => 1 [ep_mask] => 1 ) [show_in_rest] => 1 [rest_base] => [rest_namespace] => [rest_controller_class] => [rest_controller] => [revisions_rest_controller_class] => [revisions_rest_controller] => [autosave_rest_controller_class] => [autosave_rest_controller] => [late_route_registration] => )

Dažādu marku un modeļu lietoti un lietoti auto

Vai meklējat, kur pirkt lietotu auto, bet nezināt, ar ko sākt? Pie mums ir pieejamas vairāk nekā 200 dažādas automašīnas plašā cenu diapazonā, kas pirms pārdošanas tiek rūpīgi pārbaudītas. Mūsu autocentrā pārdošanai ir sagatavoti dažāda tipa lietoti un lietoti auto, un tie visi ir pieejami ar izdevīgiem nosacījumiem.
Automašīnas ir iespējams apskatīt mūsu mājaslapas katalogā vai arī uz vietas autocentrā Rīgā, Latgales ielā 469C. Jaunas automašīnas iegāde ir pavisam vienkārša – izvēlieties jums interesējošu automašīnu un aizpildiet pieteikumu. Pēc pieteikuma aizpildīšanas ar jums sazināsies kāds no mūsu menedžeriem, lai informētu par automašīnas iegādes iespējām.

Lietoti auto ar garantiju, neatkarīgi no kredītvēstures

Mūsu autocentrā piedāvājam lietotas mašīnas plašā cenu diapazonā, un pirms pārdošanas tiek rūpīgi pārbaudīts to tehniskais stāvoklis, neatkarīgi no auto izlaiduma gada. Katrs auto iegādes darījums tiek apstiprināts ar līgumu, tāpēc klientiem sniedzam garantijas par iegādātā auto kvalitāti. To apstiprina arī mūsu 14 dienu politika – ja ar automašīnu nebūsiet apmierināts, jums ir 14 dienu atgriešanas tiesības.
Pie mums ir pieejami ļoti izdevīgi auto iegādes nosacījumi, jo lietotas un lietotas automašīnas pie mums varat iegādāties ar dažādu ienākumu struktūru.

Ātrs un vienkāršs auto iegādes process

Iegādāties kādu no mūsu auto centrā pieejamajiem auto ir pavisam vienkārši. Mūsu mājaslapas katalogā jūs atradīsiet vairāk nekā 200 dažādas lietotas automašīnas, kuru aprakstā varat iepazīties ar konkrētā auto komplektāciju un tehnisko stāvokli. Lai auto atrašana būtu vieglāka, izmantojiet pieejamos filtrus, kuros iespējams atlasīt auto pēc markas, modeļa, ražošanas gada, virsbūves tipa un citiem parametriem.
Izvēlieties savām vajadzībām un vēlmēm atbilstošo auto, un aizpildiet pieteikumu. Pēc pieteikuma iesniegšanas ar jums sazināsies mūsu menedžeris. Lai procesu mūsu klientiem padarītu vēl vienkāršāku, mēs nodrošināsim visu formalitāšu nokārtošanu – piesaistīsim finansējumu, sagatavosim auto pirkuma dokumentus, veiksim tā reģistrāciju CSDD un nodrošināsim OCTA pirmajam mēnesim.

Lietotu auto tirdzniecība Rīgā – plašākā auto izvēle un
izdevīgākie nosacījumi

Piesakiet auto iegādi mūsu mājaslapā, vai brauciet auto apskatīt pie mums uz autocentru Rīgā, Latgales ielā 469C, lai pārliecinātos, ka pie mums pieejamas labas automašīnas un izdevīgi iegādes nosacījumi, neatkarīgi no jūsu maksātspējas.
Lai uzzinātu, kā lietotu auto tirdzniecība noris pie mums, aicinām iepazīties ar biežāk uzdotajiem jautājumiem par auto iegādi..

Biežāk uzdotie jautājumi

1.

Kāds ir auto iegādes process?

Mūsu mājaslapā ir nepieciešams aizpildīt pieteikumu, kuru izskatīsim 30 minūšu laikā, lai ar jums varētu sazināties mūsu menedžeris un informēt par auto iegādes iespējām.

2.

Vai mājaslapā ir iespējams pieteikties konkrētas automašīnas iegādei?

Jā, pie katras automašīnas mājaslapā ir atrodama pieteikuma forma. Aizpildot formu, mūsu menedžeri saņems Jūsu aizpildīto pieteikumu par konkrēto automašīnu.

3.

Vai ir pieejami lietoti auto no Vācijas?

Mūsu autocentrā ir pieejami vairāk nekā 200 dažādu marku un modeļu lēti lietoti auto. Tie tiek iepirkti Vācijā, kā arī lielākajās auto izsolēs visā Eiropā. Pirms auto tiek iegādāti, rūpīgi tiek pārbaudīts to tehniskais stāvoklis.

4.

Vai manis noskatītajam auto tiek dota garantija?

Pie mums ir pieejami vairāk nekā 200 lietoti auto ar garantiju, un visi garantijas nosacījumi tiek atrunāti pirkuma līgumā. Pirkuma līgums un tā noteikumi ikvienam ir pieejami mūsu mājaslapā.

5.

Kādu papildu aprīkojumu es varu saņemt, iegādājoties auto?

Visiem iegādātajiem auto mēs dāvanā līdzi dodam ziemas vai vasaras riepas – atkarībā no sezonas. Tāpat visas pirkuma izmaksas tiek segtas no mūsu puses – gan CSDD izmaksas, gan OCTA pirmajam mēnesim, tāpēc auto iegādei nav nepieciešama pirmā iemaksa. Piedāvājam arī citas īpašas akcijas un kampaņas, tāpēc aicinām sekot līdzi piedāvājumiem mūsu mājaslapā.

6.

Vai visiem lietotajiem auto tiek veikta diagnostika?

Mēs esam pārliecināti, ka lietots auto var kalpot gadiem ilgi, ja par to attiecīgi rūpējas. Pie mums servisa centrā katra automašīna pirms nonākšanas tirdzniecībā tiek rūpīgi pārbaudīta, lai pie jaunā īpašnieka tā nonāktu labā stāvoklī. Servisa speciālisti pirms auto pārdošanas veic pārbaudi auto virsbūvei, dzinējam, ritošajai daļai, ātrumkārbai, elektronikai un salonam, lai pārliecinātos, ka klientam tiek pārdots auto, kas ir darba kārtībā un bez nepieciešamības veikt papildu ieguldījumus.