Biežāk uzdotie jautājumi

1.

Kāds ir auto iegādes process?

Mūsu mājaslapā ir nepieciešams aizpildīt pieteikumu, kuru izskatīsim 30 minūšu laikā, lai ar jums varētu sazināties mūsu menedžeris un informēt par auto iegādes iespējām.

2.

Vai mājaslapā ir iespējams pieteikties konkrētas automašīnas iegādei?

Jā, pie katras automašīnas mājaslapā ir atrodama pieteikuma forma. Aizpildot formu, mūsu menedžeri saņems Jūsu aizpildīto pieteikumu par konkrēto automašīnu.

3.

Vai ir pieejami lietoti auto no Vācijas?

Mūsu autocentrā ir pieejami vairāk nekā 200 dažādu marku un modeļu lēti lietoti auto. Tie tiek iepirkti Vācijā, kā arī lielākajās auto izsolēs visā Eiropā. Pirms auto tiek iegādāti, rūpīgi tiek pārbaudīts to tehniskais stāvoklis.

4.

Vai manis noskatītajam auto tiek dota garantija?

Pie mums ir pieejami vairāk nekā 200 lietoti auto ar garantiju, un visi garantijas nosacījumi tiek atrunāti pirkuma līgumā. Pirkuma līgums un tā noteikumi ikvienam ir pieejami mūsu mājaslapā.

5.

Kādu papildu aprīkojumu es varu saņemt, iegādājoties auto?

Visiem iegādātajiem auto mēs dāvanā līdzi dodam ziemas vai vasaras riepas – atkarībā no sezonas. Tāpat visas pirkuma izmaksas tiek segtas no mūsu puses – gan CSDD izmaksas, gan OCTA pirmajam mēnesim, tāpēc auto iegādei nav nepieciešama pirmā iemaksa. Piedāvājam arī citas īpašas akcijas un kampaņas, tāpēc aicinām sekot līdzi piedāvājumiem mūsu mājaslapā.

6.

Vai visiem lietotajiem auto tiek veikta diagnostika?

Mēs esam pārliecināti, ka lietots auto var kalpot gadiem ilgi, ja par to attiecīgi rūpējas. Pie mums servisa centrā katra automašīna pirms nonākšanas tirdzniecībā tiek rūpīgi pārbaudīta, lai pie jaunā īpašnieka tā nonāktu labā stāvoklī. Servisa speciālisti pirms auto pārdošanas veic pārbaudi auto virsbūvei, dzinējam, ritošajai daļai, ātrumkārbai, elektronikai un salonam, lai pārliecinātos, ka klientam tiek pārdots auto, kas ir darba kārtībā un bez nepieciešamības veikt papildu ieguldījumus.

7.

Kā ir iespējams saņemt līzingu?

Lai saņemtu līzingu ir nepieciešams aizpildīt pieteikuma anketu mūsu mājaslapā. Pēc anketas aizpildīšanas ar jums sazināsies mūsu menedžeris.

8.

Kādi dokumenti nepieciešami, lai saņemtu līzingu?

Dodoties slēgt līgumu uz mūsu autocentru Rīgā, Latgales ielā 469C, līdzi nepieciešams ņemt pasi vai ID karti. Tāpat nepieciešams arī izraksts no bankas konta.

9.

Vai auto iegādei ir nepieciešama ķīla vai galvotājs?

Nē, lai iegādātos auto nav nepieciešams ne galvotājs, ne ķīla.

10.

Vai man būs pieejams auto līzings bez izziņām no darba devēja?

Jā, līzings būs pieejams, un izziņu no darba devēja mēs neprasām.

11.

Vai ir iespējams iegādāties auto, ja nav pastāvīga darba vieta?

Auto līzings bez darba vietas ir pieejams – pastāvīga darba vieta ir vēlama, taču nav obligāta prasība. Saņemot pieteikumus no klientiem, katrs gadījums tiek izskatīts atsevišķi.

12.

Vai ir jāveic pirmā iemaksa un kāds ir tās apmērs?

Pie mums ir pieejams auto līzings bez pirmās iemaksas – lai sēstos pie jauna auto stūres nav nepieciešams pamata kapitāls.

13.

Kāda ir līzinga procentu likme?

Procentu likme ir atkarīga no iegādājamā auto cenas, kā arī termiņa, uz kādu auto tiek iegādāts līzingā. Mēs sadarbojamies ar vairāk nekā 10 labi pazīstamām un uzticamām līzinga kompānijām, un katrs auto iegādes gadījums tiek vērtēts atsevišķi, kas arī noteiks procentu likmes apmērus. Pēc anketas iesniegšanas ar jums sazināsies mūsu menedžeri, piemeklējot izdevīgāko risinājumu tieši jūsu vajadzībām un maksātspējai.

14.

Vai mans vecais auto var kalpot kā pirmā iemaksa?

Jā, jūsu vecais auto var tikt izmantots kā daļa no samaksas. Pirms jaunā auto iegādes tiks noteikta jūsu vecās automašīnas vērtība, kas kalpos kā pirmā iemaksa.